Teknoloji

Suicide Squad: Kill the Justice League, tek oyunculu modda bile internet gerektirecek

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Rocksteady Studios tarafından oyunseverlerin beğenisine sunulacak çevrimiçi odaklı süper kahraman temalı aksiyon macera oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. 6 dakikalık bir oynanış görüntüsüne sahip olan oyunun geçtiğimiz günlerde nasıl yayınlandığını görmüş olduk. Oyuncular tarafından eleştiri odağı olan bu yayınlanmamış yapım, tek oyunculu modda bile internet bağlantısı gerektirecek.
 
Birçok soru oyunun resmi SSS bölümünde yanıtlanmıştır.
 
 
 
26 Mayıs’ta Steam üzerinden PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkacak olan kahraman odaklı nihai aksiyon macera oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League için SSS (Sıkça Sorulan Sorular) yayınlandı. Bu bölümde birçok soru oyuncuların merak ettiği sorular yanıtlandı.
 
Olumsuz eleştirilerin merkezinde yer alan ipucunu ister tek başımıza isterseniz de co-op modunda oynayabileceğiz ancak SSS bölümüne göre tek oyunculu modda dahi internet bağlantımız olması gerekecek. . Bu durumun rastgele bir nedeni olmasa da birçok kozmetik eser ve iyileştirme içeren bu oyun co-op moduna göre geliştirildiğinden bu oyunun kullanılmış olduğunu varsayabiliriz (Ayrıca bu oyun için de geçerlidir). korsan yapının önlenmesi).
 
Bir süredir geliştirilen Suicide Squad: Kill the Justice League’den beklentiler şu sıralar oldukça düştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu